2020 لیست کامل برندگان گرمی – گزارشگر هالیوود


Translating…

Rich Polk/Getty Images for The Recording Academy

The 62nd Grammy Awards are getting underway in Los Angeles at the Staples Center, with the non-televised portion of the honors opening with a moment of silence for NBA star Kobe Bryant, who died in a helicopter crash on Sunday. 

In the album of the year category, Bon Iver is facing off against Lana Del Rey, Billie Eilish, Ariana Grande, H.E.R., Lil Nas X, Lizzo and Vampire Weekend.

Lizzo leads all nominees with eight, including record of the year, song of the year and best new artist. Billie Eilish and Lil Nas X follow with six noms each.

Alicia Keys is returning as host of the televised portion, while Imogen Heap is hosting the premiere ceremony. 

The complete list of nominees is below, which will be updated live as the awards are unveiled. 

  • I, I — Bon Iver
    Norman F***ing Rockwell! — Lana Del Rey
    When We All Fall Asleep, Where Do We Go?— Billie Eilish
    Thank U, Next — Ariana Grande
    I Used To Know Her — H.E.R.
    7 — Lil Nas X
    Cuz I Love You (Deluxe)— Lizzo
    Father Of The Bride — Vampire Weekend

  • “Hey, Ma” — Bon Iver
    “Bad Guy” — Billie Eilish
    “7 Rings” — Ariana Grande
    “Hard Place” — H.E.R.
    “Talk” — Khalid
    “Old Town Road” — Lil Nas X Featuring Billy Ray Cyrus
    “Truth Hurts” — Lizzo  
    “Sunflower” — Post Malone & Swae Lee

  • “Always Remember Us This Way” — Natalie Hemby, Lady Gaga, Hillary Lindsey & Lori McKenna, songwriters (Lady Gaga)
    “Bad Guy” — Billie Eilish O’Connell & Finneas O’Connell, songwriters (Billie Eilish)
    “Bring My Flowers Now” — Brandi Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth & Tanya Tucker, songwriters (Tanya Tucker)
    “Hard Place” — Ruby Amanfu, Sam Ashworth, D. Arcelious Harris. H.E.R. & Rodney Jerkins, songwriters (H.E.R.)
    “Lover” — Taylor Swift, songwriter (Taylor Swift)
    “Norman F***ing Rockwell” — Jack Antonoff & Lana Del Rey, songwriters (Lana Del Rey)
    “Someone You Loved” — Tom Barnes, Lewis Capaldi, Pete Kelleher, Benjamin Kohn & Sam Roman, songwriters (Lewis Capaldi)
    “Truth Hurts” — Steven Cheung, Eric Frederic, Melissa Jefferson & Jesse Saint John, songwriters (Lizzo)

  • Black Pumas
    Billie Eilish
    Lil Nas X
    Lizzo
    Maggie Rogers
    Rosalía
    Tank And The Bangas
    Yola

  • “Spirit” — Beyoncé    
    “Bad Guy” — Billie Eilish
    “7 Rings” — Ariana Grande
    “Truth Hurts” — Lizzo
    “You Need To Calm Down” — Taylor Swift

  • “Boyfriend” — Ariana Grande & Social House
    “Sucker” — Jonas Brothers
    “Old Town Road” — Lil Nas X Featuring Billy Ray Cyrus
    “Sunflower” — Post Malone & Swae Lee
    Señorita — Shawn Mendes & Camila Cabello

  • — Andrea Bocelli
    Love (Deluxe Edition) — Michael Bublé
    Look Now — Elvis Costello & The Imposters
    A Legendary Christmas — John Legend
    Walls — Barbra Streisand

  • The Lion King: The Gift — Beyoncé
    When We All Fall Asleep, Where Do We Go? — Billie Eilish
    Thank U, Next — Ariana Grande
    No. 6 Collaborations Project — Ed Sheeran
    Lover  — Taylor Swift

  • “Got To Keep On” — The Chemical Brothers (WINNER)
    “Linked” — Bonobo
    “Piece Of Your Heart” — Meduza Featuring Goodboys
    “Underwater” — RÜFÜS DU SOL
    “Midnight Hour” — Skrillex & Boys Noize Featuring Ty Dolla $ign

  • No Geography — The Chemical Brothers (WINNER)
    LP5 — Apparat
    Hi This Is Flume (Mixtape) — Flume
    Solace — RÜFÜS DU SOL
    Weather — Tycho

  • Mettavolution — Rodrigo y Gabriela (WINNER)
    Ancestral Recall — Christian Scott aTunde Adjuah
    Star People Nation — Theo Croker
    Beat Music! Beat Music! Beat Music! — Mark Guiliana
    Elevate — Lettuce

  • “Pretty Waste” — Bones UK
    “This Land” — Gary Clark Jr.
    “History Repeats” — Brittany Howard
    “Woman” — Karen O & Danger Mouse
    “Too Bad” — Rival Sons

  • “Astorolus” – The Great Octopus — Candlemass Featuring Tony Iommi “Humanicide” — Death Angel “Bow Down” — I Prevail “Unleashed” — Killswitch Engage “7empest” — Tool

  • “Fear Inoculum” — Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones & Maynard James Keenan, songwriters (Tool)
    “Give Yourself A Try” — George Daniel, Adam Hann, Matthew Healy & Ross MacDonald, songwriters (The 1975)
    “Harmony Hall” — Ezra Koenig, songwriter (Vampire Weekend)
    “History Repeats” — Brittany Howard, songwriter (Brittany Howard)
    “This Land” — Gary Clark Jr., songwriter (Gary Clark Jr.)

  • Amo — Bring Me The Horizon
    Social Cues — Cage The Elephant
    In The End — The Cranberries
    Trauma — I Prevail
    Feral Roots — Rival Sons

  • U.F.O.F. — Big Thief
    Assume Form — James Blake
    I,I — Bon Iver
    Father Of The Bride — Vampire Weekend
    Anima — Thom Yorke

  • “Love Again” — Daniel Caesar & Brandy
    “Could’ve Been” — H.E.R. Featuring Bryson Tiller
    “Exactly How I Feel” — Lizzo Featuring Gucci Mane
    “Roll Some Mo”  — Lucky Daye
    “Come Home” — Anderson .Paak Featuring André 3000

  • “Time Today” — BJ The Chicago Kid
    “Steady Love” — India.Arie
    “Jerome” — Lizzo
    “Real Games” — Lucky Daye
    “Built For Love” — PJ Morton Featuring Jazmine Sullivan

  • “Could’ve Been” — Dernst Emile II, David “Swagg R’Celious” Harris, H.E.R. & Hue “Soundzfire” Strother, songwriters (H.E.R. Featuring Bryson Tiller)
    “Look At Me Now” — Emily King & Jeremy Most, songwriters (Emily King)
    “No Guidance” — Chris Brown, Tyler James Bryant, Nija Charles, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Michee Patrick Lebrun, Joshua Lewis, Noah Shebib & Teddy Walton, songwriters (Chris Brown Featuring Drake)
    “Roll Some Mo” — David Brown, Dernst Emile II & Peter Lee Johnson, songwriters (Lucky Daye)
    “Say So” — PJ Morton, songwriter (PJ Morton Featuring JoJo)

  • Apollo XXI — Steve Lacy
    Cuz I Love You (Deluxe) — Lizzo
    Overload — Georgia Anne Muldrow
    Saturn — NAO
    Being Human In Public — Jessie Reyez

  • 1123 — BJ The Chicago Kid
    Painted — Lucky Daye
    Ella Mai — Ella Mai
    Paul — PJ Morton
    Ventura — Anderson .Paak

  • “Racks In The Middle” — Nipsey Hussle Featuring Roddy Ricch & Hit-Boy (WINNER)
    “Middle Child” — J. Cole
    “Suge” — DaBaby
    “Down Bad” — Dreamville Featuring J.I.D, Bas, J. Cole, EARTHGANG & Young Nudy
    “Clout” – Offset Featuring Cardi B

  • “Higher” — DJ Khaled Featuring Nipsey Hussle & John Legend
    “Drip Too Hard” — Lil Baby & Gunna
    “Panini” — Lil Nas X
    “Ballin” — Mustard Featuring Roddy Ricch
    “The London” — Young Thug Featuring J. Cole & Travis Scott

  • “A Lot” — Jermaine Cole, Dacoury Natche, 21 Savage & Anthony White, songwriters (21 Savage Featuring J. Cole) (WINNER) 
    “Bad Idea” — Chancelor Bennett, Cordae Dunston, Uforo Ebong & Daniel Hackett, songwriters (YBN Cordae Featuring Chance The Rapper)
    “Gold Roses” — Noel Cadastre, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Khristopher Riddick-Tynes, William Leonard Roberts II, Joshua Quinton Scruggs, Leon Thomas III & Ozan Yildirim, songwriters (Rick Ross Featuring Drake)
    “Racks In The Middle” — Ermias Asghedom, Dustin James Corbett, Greg Allen Davis, Chauncey Hollis, Jr. & Rodrick Moore, songwriters (Nipsey Hussle Featuring Roddy Ricch & Hit-Boy)
    “Suge” — DaBaby, Jetsonmade & Pooh Beatz, songwriters (DaBaby)

  • Revenge Of The Dreamers III — Dreamville
    Championships — Meek Mill
    I Am > I Was — 21 Savage
    Igor — Tyler, The Creator
    The Lost Boy — YBN Cordae

  • “Ride Me Back Home” — Willie Nelson (WINNER)
    “All Your’n” — Tyler Childers
    “Girl Goin’ Nowhere” — Ashley McBryde
    “God’s Country” — Blake Shelton
    “Bring My Flowers Now” — Tanya Tucker

  • “Brand New Man” — Brooks & Dunn With Luke Combs
    “I Don’t Remember Me (Before You)” — Brothers Osborne
    “Speechless” — Dan Shay
    “The Daughters” — Little Big Town
    “Common” — Maren Morris Featuring Brandi Carlile

  • “Bring My Flowers Now” — Brandie Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth & Tanya Tucker, songwriters (Tanya Tucker) (WINNER)
    “Girl Goin’ Nowhere” — Jeremy Bussey & Ashley McBryde, songwriters (Ashley McBryde)
    “It All Comes Out In The Wash” — Miranda Lambert, Hillary Lindsey, Lori McKenna & Liz Rose, songwriters (Miranda Lambert)
    “Some Of It” — Eric Church, Clint Daniels, Jeff Hyde & Bobby Pinson, songwriters (Eric Church)
    “Speechless” — Shay Mooney, Jordan Reynolds, Dan Smyers & Laura Veltz, songwriters (Dan Shay)   
     

  • While I’m Livin’ — Tanya Tucker (WINNER)
    Desperate Man — Eric Church
    Stronger Than The Truth — Reba McEntire
    Interstate Gospel — Pistol Annies
    Center Point Road — Thomas Rhett

  • Wings — Peter Kater (WINNER)
    Fairy Dreams — David Arkenstone
    Homage To Kindness — David Darling
    Verve — Sebastian Plano
    Deva — Deva Premal

  • “Sozinho” — Randy Brecker, soloist (WINNER)
    “Elsewhere” — Melissa Aldana, soloist
    “Tomorrow Is The Question” — Julian Lage, soloist
    “The Windup” — Branford Marsalis, soloist
    “Sightseeing” — Christian McBride, soloist

  • 12 Little Spells — Esperanza Spalding (WINNER)
    Thirsty Ghost — Sara Gazarek
    Love & Liberation — Jazzmeia Horn
    Alone Together — Catherine Russell
    Screenplay — The Tierney Sutton Band

  • Finding Gabriel — Brad Mehldau (WINNER)
    In The Key Of The Universe — Joey DeFrancesco
    The Secret Between The Shadow And The Soul — Branford Marsalis Quartet
    Christian McBride’s New Jawn — Christian McBride
    Come What May — Joshua Redman Quartet

  • The Omni-American Book Club — Brian Lynch Big Band (WINNER)
    Triple Helix — Anat Cohen Tentet
    Dancer In Nowhere — Miho Hazama
    Hiding Out — Mike Holober & The Gotham Jazz Orchestra
    One Day Wonder — Terraza Big Band

  • Antidote — Chick Corea & The Spanish Heart Band (WINNER)
    Sorte!: Music By John Finbury — Thalma de Freitas With Vitor Gonçalves, John Patitucci, Chico Pinheiro, Rogerio Boccato & Duduka Da Fonseca
    Una Noche Con Rubén Blades — Jazz At Lincoln Center Orchestra With Wynton Marsalis & Rubén Blades
    Carib — David Sánchez
    Sonero: The Musix Of Ismael Rivera — Miguel Zenón

  • “Love Theory” — Kirk Franklin; Kirk Franklin, songwriter (WINNER)
    “Talkin’ ‘Bout Jesus” — Gloria Gaynor Featuring Yolanda Adams; Bryan Fowler, Gloria Gaynor & Chris Stevens, songwriters
    “See The Light” — Travis Greene Featuring Jekalyn Carr
    “Speak The Name” — Koryn Hawthorne Featuring Natalie Grant
    “This Is A Move (Live)” — Tasha Cobbs Leonard; Tony Brown, Brandon Lake, Tasha Cobbs Leonard & Nate Moore, songwriters

  • “God Only Knows” — for KING & COUNTRY & Dolly Parton; Josh Kerr, Jordan Reynolds, Joel Smallbone, Luke Smallbone & Tedd Tjornhom, songwriters (WINNER)
    “Only Jesus” — Casting Crowns; Mark Hall, Bernie Herms & Matthew West, songwriters
    “Haven’t Seen It Yet” — Danny Gokey; Danny Gokey, Ethan Hulse & Colby Wedgeworth, songwriters
    “God’s Not Done With You (Single Version)” — Tauren Wells
    “Rescue Story” — Zach Williams; Ethan Hulse, Andrew Ripp, Jonathan Smith & Zach Williams, songwriters

  • Long Live Love — Kirk Franklin (WINNER)
    Goshen — Donald Lawrence Presents The Tri-City Singers
    Tunnel Vision — Gene Moore
    Settle Here — William Murphy
    Something’s Happening! A Christmas Album — CeCe Winans

  • Burn The Ships — for KING & COUNTRY (WINNER)
    I Know A Ghost — Crowder
    Haven’t Seen It Yet — Danny Gokey
    The Elements — TobyMac
    Holy Roar — Chris Tomlin

  • Testimony — Gloria Gaynor (WINNER)
    Deeper Roots: Where The Bluegrass Grows — Steven Curtis Chapman
    Deeper Oceans — Joseph Habedank
    His Name Is Jesus — Tim Menzies
    Gonna Sing, Gonna Shout (Various Artists) — Jerry Salley, Producer

  • #Eldisco — Alejandro Sanz (WINNER)
    Vida — Luis Fonsi
    11:11 — Maluma
    Montaner — Ricardo Montaner
    Fantasia — Sebastian Yatra

  • El Mal Querer — Rosalía (WINNER)
    X 100PRE — Bad Bunny
    Oasis — J Balvin & Bad Bunny
    Indestructible — Flor De Toloache
    Almadura — iLe

  • De Ayer Para Siempre — Mariachi Los Camperos (WINNER)
    Caminando — Joss Favela
    Percepcion — Intocable
    Poco A Poco — La Energia Norteña
    20 Aniversario — Mariachi Divas De Cindy Shea

  • Opus — Marc Anthony (WINNER – TIE)
    A Journey Through Cuban Music — Aymée Nuviola (WINNER – TIE)

    Tiempo Al Tiempo — Luis Enrique C4 Trio
    Candela — Vicente García
    Literal — Juan Luis Guerra 4.40

  • “Saint Honesty” — Sara Bareilles
    “Father Mountain” — Calexico And Iron & Wine
    “I’m On My Way” — Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi
    “Call My Name” — I’m With Her
    “Faraway Look” — Yola

  • “Black Myself” — Amythyst Kiah, songwriter (Our Native Daughters)
    “Call My Name” — Sarah Jarosz, Aoife O’Donovan & Sara Watkins, songwriters (I’m With Her)
    “Crossing To Jerusalem” — Rosanne Cash & John Leventhal, songwriters (Rosanne Cash)
    “Faraway Look” — Dan Auerbach, Yola Carter & Pat McLaughlin, songwriters (Yola)
    “I Don’t Wanna Ride The Rails No More — Vince Gill, songwr iter (وینس گیل)

  • سال برای سوختن em> – Calexico و آهن و شراب
    اکنون چه کسی هستید؟ em> – مدیسون کانینگهام
    اوکلاهما em> – Keb ‘Mo’
    Tales of America – JS Ondara
    از طریق آتش قدم بزنید em> – Yola

  • بلند فیدلر – مایکل کلیولند (WINNER) strong>
    زنده در پراگ ، جمهوری چک – دویل لاوسون و کوئیسیلور
    رنج ، اشک و مشکل em> – پسران Po ‘Ramblin’
    مسافر سلطنتی – باران های Missy
    اگر نمی توانید گرما را تحمل کنید em> – فرانک سلیوان و آشپزخانه کثیف

  • strong> قد ، تیره و خوش تیپ em> – دلبرت مک کلینتون و مردان خود ساخته (برنده) strong>
    Kingfish – کریستون اینگرام “Kingfish”
    نشستن در بالای بلوزها em> – بابی راش
    عزیزم ، لطفاً به خانه بیایید em> – جیمی واوگان کلاس دیدنی em> – ویلیس Jontavious

  • این سرزمین – گری کلارک جونیور (برنده) strong>
    زهر و ایمان em> – لارکین پو
    روزهای روشن تر em> – رابرت راندولف و گروه خانواده
    شخصی مرا نجات دهد em> – Sugaray Rayford
    ادامه دهید – خیابان جنوبی

  • strong> پتی گریفین em> – پتی گریفین (برنده) strong>
    بهترین کار من هنوز em> – اندرو پرنده
    تنظیم مجدد قلب من em> – Che Apalache
    ماشین های عصرانه em> – گرگوری آلن ایساکوف
    ایوان جلو em> – جوی ویلیامز

  • زمان خوب em> – مرتبه تانکی (برنده) strong>
    Kalawai’anui – Amy Hānaiali’i
    هنگامی که سرد است – آهنگ های رقص کری دور em> – کریای شمالی
    ضبط زنده در جاز و میراث جدید نیواورلئان 2019 جشنواره em> – گروه موسیقی مجدد برنجی مجددا
    هاول لالبی (هنرمندان مختلف) em> – Imua Garza و Kimié Miner ، تهیه کنندگان

  • ربودن em> – قهوه (برنده) strong>
    همانطور که من هستم em> – جولیان مارلی
    نبرد نهایی: Sly & Robbie vs Roots Radics – رادیکالهای Sly & Robbie & Roots
    Manipulation Mass – پالس فولادی
    کارهای بیشتری باید انجام شود – جهان سوم

  • Gece – Altin Gün
    چه گرما em> – بوکانته و ارکستر متروپول توسط ژول باکلی برگزار شد – آفریقایی غول پیکر em> – بورنا پسر
    فن D’Ayiti – ناتالی یواخیم با کوارتت اسپکترال – Celia – Angelique Kidjo

  • آهنگهای بی سن برای کودک archeyp e – Jon Samson (برنده) strong>
    پرواز بلند ! – بابای کاسپار
    من روزهای بارانی را دوست دارم em> – دانیل تاشیان
    عشق em> – راکف های الفبای
    Winterland – برادران Okee Dokee

  • شدن em> – میشل اوباما (برنده) strong>
    کتاب پسران Beastie – (هنرمندان مختلف) مایکل دیاموند ، آدام هوروویتس ، اسکات شرت و دن زیت ، تهیه‌کنندگان
    کاتاتونیا: 20 سال به عنوان یک بقا دوبرابر سرطان em> – اریک الکساندرکیس
    آقای Know-It-All – جان واترز
    Sekou Andrews & Theorory تئوری em> – Sekou Andrews & Theoring نظریه

  • زمان کیفیت em> – جیم گافیگان – قابل اعتماد em> – الن دگنرز – همین حالا – عزیز انصاری
    پسر پاتریشیا – ترور نوح – چوب و سنگ em> – دیو چاپل

  • خیلی غرور نیست: زندگی و اوقات وسوسه ها em> – سنت اووبین ، درریک باسکین ، جیمز هاركس ، جاوان م. جكسون ، جرمی پاپ و افرایم سایكس ، نوازندگان اصلی؛ اسکات ام ریزت ، تهیه کننده (بازیگران اصلی برادوی)
    Hadestown – ریو کارنی ، آندره د شیلدز ، عنبر گری ، اوا نوبلزادا و پاتریک صفحه ، تکنوازهای اصلی؛ مارا ایزاکز ، دیوید لی ، آناس میچل و تاد سیکافوز ، تهیه کننده (آناس میچل ، آهنگساز و متن ترانه) (بازیگران اصلی برادوی)
    مولین روژ! موزیکال em> – دنی بورستین ، تام متو ، سحر اعتوجه ، کارن الیوو و آرون تایت ، نوازندگان اصلی؛ جاستین لوین ، باز لورمان ، مت استین و الکس تیمبرز ، تهیه کننده (بازیگران اصلی برادوی) – موسیقی هری پاتر و کودک نفرین شده – در چهار لباس مدرن – ایموژن هپ ، تهيه كننده؛ ایموژن هپ ، آهنگساز (ایموژن هپ)
    اوکلاهما! – دیمون داونو ، ربکا نائومی جونز ، علی استروکر ، مری تستا و پاتریک ویل ، نوازندگان اصلی؛ دانیل كلوگر و دین شارنو ، تهیه كنندگان (ریچارد راجرز ، آهنگساز ؛ اسکار هامرسشتین دوم ، متن ترانه) (بازیگران برادوی 2019)

  • یک ستاره متولد شد em> – لیدی گاگا و بردلی کوپر (برنده) strong>
    شیر کینگ: آهنگ ها em> – (هنرمندان مختلف)
    یک بار روزی کوئنتین تارانتینو در هالیوود – (هنرمندان مختلف)
    Rocketman – Taron Egerton
    Spider-Man: Into the Spider-Verse – (هنرمندان مختلف)

  • با ادب HBO

    چرنوبیل – هیلدور گوناداتیر ، آهنگساز (WINNER) strong>
    انتقام جویان: Endgame > – آلن سیلوستری ، آهنگساز
    بازی تاج و تخت: فصل 8 – رامین جوادی ، آهنگساز
    The Lion King – هانس زیمر ، آهنگساز
    بازگشت مری پوپینز em> – مارک شیمان ، آهنگساز

  • “من دیگر هرگز دوست نخواهم داشت” (نسخه فیلم) – ناتالی همبی ، لیدی گاگا ، هیلاری لیندزی و آرون رایتایر آهنگساز (لیدی گاگا و بردلی کوپر) ، آهنگ از: یک ستاره متولد شده است em> (برنده) strong>
    “Ballad Of The Cowboy Lonesome” – رندی نیومن ، ترانه سرا (کریس استپلتون) ، آهنگ از: داستان اسباب بازی 4
    “Girl In the Movies” – دالی پارتون و لیندا پری ، ترانه سرا (دالی پارتون) ، آهنگ از: Dumplin ‘
    “روح” – بیانسه نوولز کارتر ، تیموتی مک کنزی و ایلیا سلمان زاده ، ترانه سرایان (بیانسه) ، آهنگ از: The King Lion
    سوسپیریوم “- Thom Yorke ، ترانه سرا (Thom Yorke) ، آهنگ از: Suspiria

  • “جنگ ستارگان: مجموعه سمفونیک Edge Galaxy” – جان ویلیامز ، آهنگساز (جان ویلیامز) (WINNER) strong>
    “دوباره شروع کن” – فرد هرش ، آهنگساز (فرد هرش و گروه بزرگ WDR که توسط وینس مندوزا اجرا شده است)
    “Crucible for Crisis” – برایان لینچ ، آهنگساز (برایان لینچ بیگ باند)
    “عشق ، یک نیروی زیبا” – وینس مندوزا ، آهنگساز (وینس مندوزا ، ترل استافورد ، دیک اوتس و ارکستر دانشگاه استودیوی معبد)
    “Walkin ‘Funny” – کریستین مکبرید ، آهنگساز (کریستین مک برید)

  • “River Moon” – Jacob Collier ، ترتیب دهنده (Jacob Collier) (WINNER)
    “آسمان آبی” – کریس بورس ، تنظیم کننده (Kris Bowers)
    “موضوع هدیویگ” – جان ویلیامز ، تنظیم کننده (آن سوفی ماتر و جان ویلیامز)
    “La Novena” – امیلیو سولا ، تنظیم کننده (ارکستر Emilio Solla Tango Jazz)
    “عشق ، یک نیروی زیبا” – وینس مندوزا ، تنظیم کننده (وینس مندوزا ، ترل استافورد ، دیک اوتس و ارکستر استودیوی دانشگاه معبد)

  • “تمام شب طولانی” – یعقوب کولی ، تنظیم کننده (جاکوب کولی با ژول باکلی ، 6 و متروپول ارکست) (برنده) strong>
    “ژولن” – جف کیزر ، سازنده (سارا گازارک)
    “با من کمی ازدواج کن” – سیریل آیمه و دیگو فیگوایردو ، ترتیب دهندگان (سیریل آیمه)
    “Over the Rainbow” – وینس مندوزا ، تنظیم کننده (Trisha Yearwood)
    “12 طلسم کوچک (ستون فقرات قفسه سینه)” – اسپرساندا اسپالینگ ، تنظیم کننده (اسپلینگ اسپانزا)

  • کریس کورنل em> – باری آمان ، جف امان ، جف فورا و جو اسپیکس ، کارگردانان هنری (کریس کورنل) (WINNER) strong> Anomias & Resilientes – لوئیزا ماریا آرانگو ، کارلوس دوسان ، مانوئل گارسیا-اوروزکو و جولیانا جرامییلو بوونaventura ، کارگردانان هنری (Voces Del Bullerengue)
    Hold That Tiger – اندرو وونگ و فونگینگ یانگ ، کارگردانان هنری (The Muddy Basin Ramblers)
    من ، من em> – آرون اندرسون و اریک تیموتی کارلسون ، کارگردانان هنری (Bon Iver)
    Intellexual – ایروان عالیالدین ، ​​مدیر هنری (Intellexual)
  • Woodstock: بازگشت به باغ – آرشیو 50 سالگی قطعی em> – ماساکی کوئیک ، مدیر هنری (هنرمندان مختلف) (WINNER) strong>
    آنیما em> – استنلی دونوود و تاچکی ، کارگردانان هنری (تام یورک)
    طلا در دوره برنجی em> – Amanda Chiu ، Mark فارو و دیوید گری ، کارگردانان هنری (دیوید گری)
    1963: مسیرهای جدید em> – جاش چوز ، مدیر هنری (جان کولترن)
    ضبط های رادیویی 1939-1945 – مارک پولووسکی ، مدیر هنری (ویلهلم فورتویگلر و برلین فیلهارمونیکر)
  • Stax ’68: A Memphis Story – استیو گرینبرگ ، نویسنده نت های آلبوم (هنرمندان مختلف) (WINNER)
    جلسات جام جم کامل کوبا – جودی کانتور-ناواس ، نویسنده نت های آلبوم (هنرمندان مختلف)
    انجیل به گفته مالاکو – رابرت ماروویچ ، نویسنده نت های آلبوم (هنرمندان مختلف)
    پدال استیل چهار گوشه em> – برندان گرایز ، نویسنده نت های آلبوم (تری آلن و گروه رمز و راز Panhandle)
    پیت سگر: مجموعه Folkways اسمیتسونیان em> – جف مکانی ، نویسنده یادداشت های آلبوم (پیت سلگر)
  • پیت سگر: مجموعه Folkways اسمیتسونیان – جف ماس و رابرت سانتلی ، تهیه‌کنندگان تألیف. پیت رینیگر ، مهندس مسترینگ (پیت ویجر) (برنده) strong>
    دختری از استان Chickasaw – استادان کامل پایتخت em> – اندرو بات و کریس ماهر ، تهیه کنندگان تالیف. سیمون گیبسون ، مهندس مسترینگ (بابی جنری)
    بازگشت بزرگ: هوروویتس در تالار کارنگی – رابرت راس ، تهیه کننده تالیف. آندریاس K. مایر و جنیفر نولسن ، استادان مهندسین (ولادیمیر هوروویتس)
    Kankyo Ongaku: موسیقی محیط زیست ، محیط زیست و عصر جدید ژاپن 1980-1990 – اسپنسر دوران ، یوسوکه کیتازاوا ، داگلاس Macgowan و مت سالیوان ، تولیدکنندگان گردآوری؛ جان بالدوین ، مهندس مسترینگ (هنرمندان مختلف)
    Woodstock: بازگشت به باغ – آرشیو 50 سالگرد قطعی em> – برایان کیو ، استیو وولارد و اندی زاکس ، تهیه‌کنندگان تألیف. دیو شولتز ، مهندس مسترینگ ، برایان کیو ، مهندس ترمیم (هنرمندان مختلف)
  • وقتی همه خوابیم ، کجا می رویم؟ em> – Rob Kinelski & Finneas O’Connell ، مهندسین؛ جان گرینهام ، مهندس مسترینگ (بیلی الیش) (WINNER) strong>
    همه این چیزها em> ها – Tchad Blake ، Adam Greenspan & Rodney Shearer ، مهندسان؛ برنی گروندمن ، مهندس مسترینگ (توماس دیبدال)
    الا مای em> – کریس “شاگی” اشچر ، جیکان جوشوا و دیوید پیزimentی ، مهندسین؛ کریس آتن ، مهندس مسترینگ (الا مای)
    صفحه اصلی را کند کنید em> – Paul Butler & Sam Teskey ، مهندسین؛ جو کارا ، مهندس مسترینگ (برادران تسکی)
    منظره em> – تام المریست ، بن کین و جرمی اکثر ، مهندسین؛ باب لودویگ ، مهندس مسترینگ (امیلی کینگ)

  • جک آنتونوف
    • کودک آریزونا (کوین چکیده) (A)
    • عاشق (تیلور سویفت) (A)
    • نورمن F *** ing Rockwell! (لانا دل ری) (الف)
    • Red Hearse (قرمز شنونده) (A)

    Dan Auerbach
    • Angels In Heaven Done نام من (Leo Bud Welch) (A) را امضا کردند
    • “Let’s Rock” (کلیدهای سیاه) (A)
    • Mockingbird (برادران گیبسون) (A)
    • افسانه یک مرد (ضربان های شبانه) (الف)
    • جنتلمن جنوبی (دی سفید) (الف)
    • از طریق آتش قدم بزنید (یولا) (A)

    جان هیل
    • Heat Of Summer (جوان غول پیکر) (T)
    • صدها (خالد) (T)
    • دارویی مثل من (کارلی رائه جپسن) (T)
    • Outta My Head (خالد با جان مایر) (T)
    • نشانه های اجتماعی (قفس فیل) (A)
    • ترکیب (Young The Giant) (T)
    • خیلی زیاد (کارلی رائه جپسن) (T)
    سرگیجه (خالد) (T)
    صفر (از “Ralph Breaks the Internet”) (تصور کنید اژدها) (T)

    4. انگشتان پا b> • وقتی می خوابیم ، کجا می رویم؟ (بیلی الیش) (الف) 5. ریکی رید
    • تقریباً رایگان (Fidlar) (A)
    • سوزاندن (مگی راجرز) (T)
    • اعتماد به نفس (X سفیران دارای ویژگی K.Flay) (T)
    • آب میوه (لیزو) (T)
    • Kingdom Of One (مارن موریس) (T)
    • Power Is Power (SZA شامل آخر هفته و تراویس اسکات) (T)
    • تمپو (Lizzo با حضور خانم Missy Elliott) (T)
    • حقیقت هارتس (لیززو) (T)
    • مرد نادرست (راس جولان) (الف)

  • “I Rise (Tracy Young’s Pride Intro Radio Remix)” —Tracy Young ، ریمیکسر (مدونا) (WINNER)
    “دختر مادر (ووکی ریمیکس) – ووکی ، رمیکسر (مایلی سایرس)
    “The One” (High Contrast Remix) – لینکلن بارت ، رمیکسر (جورجا اسمیت)
    “شنا (فورد. ریمیکس)” – لوک بردفورد ، رمیکسر (ذهنیت ملایم)
    “این کار را انجام دهید (Soulwax Remix) – دیوید جرارد سی دیوئل و استفان آنتوان سی دیوا ، ریمیکسر (ماری دیویدسون)

  • لوکس em> – مورتن لیندبرگ ، مهندس صوتی همهجانبه؛ مورتن لیندبرگ ، مهندس مسترینگ مسترینگ صدا؛ مورتن لیندبرگ ، تهیه کننده صوتی همهجانبه (آنیتا برویک ، Trondheimsolistene و Nidarosdomens Jentekor) (WINNER) strong>
    زنجیر فریب em> – لوک آرگیل ، مهندس صوتی همهجانبه؛ یورگن شارپ ، مهندس مسترینگ مستقل صدا؛ Jona Bechtolt، Claire L. Evans & Rob Kieswetter، سازندگان صوتی همهجانبه (قایق بادبانی)
    Kverndokk: Dance Symphonic – جیم اندرسون ، مهندس صوتی همهجانبه؛ رابرت سی لودویگ ، مهندس مسترینگ مسترینگ صدا. Ulrike Schwarz ، تهیه کننده صوتی همهجانبه (کن دیوید ماسور و ارکستر سمفونیک استاوانگر)
    ارگ ارکسترال em> – کیت ا. جانسون ، مهندس صوتی همهجانبه؛ کیت ا. جانسون ، مهندس مسترینگ صوتی فراگیر؛ مارینا A. لدین و ویکتور لدین ، ​​تهیه کننده صوتی همهجانبه (جان کریبیل)
    Savoir – Bob Clearmountain ، مهندس صوتی همهجانبه؛ باب لودویگ ، مهندس مسترینگ صوتی فراگیر؛ مایکل ماراکارت و دیو راه ، تولیدکننده صوتی همهجانبه (یک فکر بد)

  • رایلی: حلقه های خورشید – لسلی آن جونز ، مهندس؛ رابرت سی لودویگ ، مهندس مسترینگ (کوئرانت کرونوس) (برنده) strong>
    AQUAA – آنا توروالدسدوتیر em> – دانیل شورس ، مهندس؛ دانیل شورز ، مهندس مسترینگ (گروه بین المللی معاصر)
    بروکنر: سمفونی شماره 9 – مارک دوناهو ، مهندس؛ مارک دوناهو ، مهندس مسترینگ (ارکستر سمفونیک مانفرد هونک و پیتسبورگ)
    راچمانینوف – تریو پیانو هرمیتاژ em> – کیت ا. جانسون و شان رویس مارتین ، مهندسین؛ کیت ا. جانسون ، مهندس مسترینگ (ارمیتاژ پیانو Trio)
    گرگ: آتش در دهان من em> – باب هانلون و لارنس راک ، مهندسان؛ ایان گود و لارنس راک ، مهندسان مسترینگ (Jaap Van Zweden، Francisco J. Nez، Donald Donald، The Crossing، Chorus Young of City of NY و فیلارمونیک نیویورک)
  • Blanton Alspaugh (برنده)
    • آثار باستانی – موسیقی مایکل مک گلین (چارلز بروفی و ​​کانزاس سیتی کرال) – • برلیوز: Symphonie Fantastique؛ Fantaisie Sur La Tempête De Shakespeare (ارکستر سمفونیک اندرو دیویس و تورنتو)
    • Copland: Billy The Kid؛ گروگ (لئونارد اسلاتکین و ارکستر سمفونیک دیترویت)
    • Duruflé: Chor Works Complete (رابرت سیمپسون و گروه مجلسی مجلسی هوستون)
    • شیشه: سمفونی شماره 5 (جولیان واچنر ، گروه کر Trinity Wall Street ، Trinity Youth Chorus ، Downtown Voices و Novus NY)
    • ساندر: آیین الهی مقدس جان جان کریستوست (پیتر جرمیفوف و مؤسسان PaTRAM خوانندگان) • اسمیت ، ک.: کانتیکول (کریگ هلا جانسون و کنسول سینمایی سینمای سینماسی)
    • چشم اندازها پرواز را انجام می دهند (می-آن چن و ROCO) strong>

    جیمز گینزبورگ
    • Project W – آثاری از آهنگسازان متنوع زن (می-آن چن و شیکاگو سینفونیتا)
    • صداهای خاموش (گروه بلوط سیاه)
    • کنسرتهای Harpsichord قرن بیستم (جوری وینیکور ، اسکات اسپک و شیکاگو فیلارمونیک)
    • قرن بیستم سوناتاس (الکس کلین و فیلیپ بوش)
    • موجودات بالدار و سایر آثار برای فلوت ، کلارینت و ارکستر (آنتونی مک گیل ، دیمره مک گیل ، آلن تینکام و ارکستر سمفونیک جوانان شیکاگو)

    مارینا A. لدین ، ​​ویکتور لدین
    • بیتس: فرزندان آدم؛ Vaughan Williams: Dona Nobis Pacem (استیون اسمیت ، ارین R. فریمن ، ریچموند سمفونی و کر)
    • ارگ ارکسترال (جان کریبیل)
    • شعر اماکن (نادیا اسپاچنکو)
    • راچمانینوف – Trio پیانو هرمیتاژ (ارمیتاژ پیانو سه گانه)

    مورتن لیندبرگ
    • Himmelborgen (الیزابت هولت ، کر کر نوردستوگا و Uranienborg Vokalensemble)
    • کلیبرگ: آیا به هدر اعتقاد داری؟ (هنرمندان مختلف) • Ljos (Fauna Vokalkvintett)
    • LUX (Anita Brevik ، Trondheimsolistene & Nidarosdomens Jentekor)
    • نای (Tone Bianca Sparre Dahl & Schola Cantorum)
    • Veneliti (Håkon Daniel Nystedt & Oslo Kammerkor)

    دیر سوبوتکا
    • بروکنر: سمفونی شماره 9 (ارکستر سمفونیک مانفرد هونک و پیتسبورگ)

  • “نورمن: پایدار” – گوستاوو دادامل ، هادی (لس آنجلس فیلارمونیک) (برنده) strong>
    “بروکنر: سمفونی شماره 9” – مانفرد هونک ، هادی (ارکستر سمفونیک پیتسبورگ)
    “Copland: Billy Kid؛ GROHG” – لئونارد اسلاتکین ، هادی (ارکستر سمفونیک دیترویت)
    “Transatlantic” – لوئیس لنگره ، هادی (ارکستر سمفونیک سینسیناتی)
    “Weinberg: Symphonies Nos. 2 & 21” – Mirga Graėinytė-Tla ، مجری (City Of Birmingham Orchestra Symphony & Kremerata Baltica)

  • “Picker: Fantastic Mr. Fox” – گیل رز ، هادی؛ جان بریسی ، اندرو کریگ براون ، گابریل پرایسر ، کریستا ریور و ادوین وگا؛ گیل رز ، تهیه کننده (پروژه ارکستر مدرن بوستون ؛ گروه کر کودکان بوستون) (برنده) strong>
    “بنیامین: درسهایی در عشق و خشونت” – جورج بنیامین ، مجری. Stéphane Degout ، Barbara Hannigan ، Peter Hoare & Gyula Orendt؛ جیمز ویتبورن ، تهیه کننده (ارکستر خانه سلطنتی اپرا)
    “برگ: وززک” – مارک آلبرشت ، هادی؛ کریستوفر مالتمن و اوا-ماریا وستبروک؛ فرانسوا روسیلون ، تهیه کننده (ارکستر فیلارمونیک هلند ؛ گروه کر اپرای ملی هلند)
    “Charpentier: Les Arts Florissants؛ Les Plaisirs de Versailles” – پل اودت و استفان استاببس ، هادی. جسی بلومبرگ ، ترزا واکیم و ویرجینیا وارکنن؛ Renate Wolter-Seevers ، تهیه کننده (گروه مجلسی جشنواره موسیقی اوایل بوستون ؛ گروه موسیقی آوازی جشنواره موسیقی اوایل بوستون)
    “Wagner: Lohengrin” – کریستین تیلمن ، هادی؛ Piotr Beczała، Anja Harteros، Tomasz Konieczny، Waltraud Meier & George Zeppenfeld؛ اچارد گلاوچ ، تهیه کننده (Festspielorchester Bayreuth؛ Festspielchor Bayreuth)

  • Durufle: Chor آثار کامل em> – رابرت سیمپسون ، مجری (کن کاوان ؛ گروه کر مجلسی هوستون) (WINNER) strong> بویل: سفرها em> – دونالد نلی ، هادی (عبور)
    امید عشق> em> – کریگ هلا جانسون ، هادی (Conspirare) ساندر: مراسم مقدس الهی سنت جان کرایوستوم em> – پیتر جرمیموف ، مجری (ایوان براووس ، وادیم گان ، کوین کیز ، گلن میلر و دانیل شرلی ؛ خوانندگان موسسه PaTRAM)
    اسمیت ، ک.: قوس در آسمان em> – دونالد نالی ، هادی (عبور)
  • “Shaw: Orange” – کوارتت Attacca (WINNER) strong>
    “Cerrone: قطعاتی که به زمین می افتند” – کریستوفر Rountree و Wild Up
    “آزادی و ایمان” – PUBLIQuartet
    “Perpetulum” – سرکوب سواحل سوم
    “Rachaninoff – Trio Piano Hermitation” – Trio پیاده روی ارگمیتی

  • Marsalis: Concerto ویولن؛ مجموعه رقص کمانچه em> – Nicola Benedetti؛ کریستیان مکلارو ، هادی (ارکستر فیلادلفیا) (برنده) strong>
    تلاوت برلین em> – یوجا وانگ
    هایدون: هارپ کنسرتو – Yolanda Kondonassis؛ Ward Stare ، مجری (ارکستر فیلارمونیک روچستر)
    اركستر ارکسترال em> – جان کریبیل – Torke: Sky ، Concerto for Violin > – تسا لارک؛ دیوید آلن میلر ، هادی (سمفونی آلبانی)

  • strong> پخش موسیقی em> – جویس دی دوناتو؛ چاک Israels ، جیمی مدیسون ، چارلی پورتر و کریگ تری ، همراهان (استیو بارنت و لاوتارو Greco) (برنده) strong>
    لبه سکوت em> – کار می کند برای صدای جورگی کورتاگ – سوزان ناروکی (دونالد برمن ، کورتیس مکومبر ، کاترین شولمیستر و نیکلاس تول)
    Himmelsmusik – Philippe Jaroussky & Céline Sheen؛ کریستینا پلهر ، هادی؛ گروه L’Arpeggiata (جسوس رودیل و دینگل یاندل)
    شومان: Liederkreis Op. 24 ، كرنر-لیدر Op. 35 – ماتیاس گورن؛ لیف او آندنس ، همراهی
    A Te، O Cara استفان کاستلو؛ کنستانتین اربلیان ، هادی (ارکستر سمفونیک سیتی شهر Kaunas)
  • شعر مکانها em> – نادیا Shpachenko؛ مارینا A. لدین و ویکتور لدین ، ​​تهیه کنندگان (WINNER) strong>
    آمریکایی Originals 1918 – جان موریس راسل ، مجری؛ ایلین مارتون ، تهیه کننده
    b> لشنوف: کنسرت گیتار شماره 4 ‘Heichalos’؛ Starburst – Giancarlo Guerrero ، هادی؛ تیم هندلی ، تهیه کننده
    Meltzer: آهنگ ها و ساختارها em> – Paul Appleby & Natalia Katyukova؛ سیلاس براون و هارولد مالتزر ، تولید کنندگان
    Saariaho: آتش واقعی؛ ترانس؛ Ciel d’Hiver – هانو لینتو ، هادی؛ لورا هایکینهایمو ، تهیه کننده
  • هایدون: هارپ کنسرتو em> – جنیفر هیدون ، آهنگساز (یولاندا کوندوناسیس ، بخش استار و ارکستر فیلارمونیک روچستر) (برنده) strong>
    برمل: سری مهاجرت برای گروه جاز و ارکستر جاز em> – درک برمل ، آهنگساز (درک برمل ، تد نش ، دیوید آلن میلر ، ارکستر جاز جولیار و ارکستر سمفونیک آلبانی)
    Marsalis سپس The Norm: Concerto ویولن در D Major Wynton Marsalis ، آهنگساز (نیکولا بنتتی ، کریستیان مکلارو و ارکستر فیلادلفیا)
    نورمن: پایدار – اندرو نورمان ، آهنگساز (گوستاوو دادامل و فیلارمونیک لس آنجلس)
    شاو: پرتقال – کارولین شاو ، آهنگساز (کوارتت آتاکا) ولف: آتش در ذهن من جولیا ولف ، آهنگساز (یاپ وان زودن ، فرانسیسکو جی. ناز ، دونالد نالی ، کراسینگ ، گروه کر جوان از نیویورک و فیلارمونیک نیویورک)

  • “Road Town Old (فیلم رسمی)” – Lil Nas X & Billy Ray Cyrus؛ آرام ، مدیر فیلم؛ Candice Dragonas ، Melissa Larsen & Saul Levitz ، تهیه کننده ویدیو (WINNER) strong>
    “ما باید امتحان کنیم” – برادران شیمیایی؛ الی فرای ، کارگردان فیلم؛ نینیان داف ، تهیه کننده ویدیو
    “این سرزمین” – گری کلارک جونیور .؛ ساوانا برگ ، کارگردان فیلم؛ آلیشیا مارتینز ، تهیه کننده ویدیو
    “سلفون” – شاخه های FKA؛ اندرو توماس هوانگ ، مدیر فیلمبرداری؛ الکس چمبرلین ، تهیه کننده ویدیو
    “خوشحالم که او رفته است” – Tove Lo؛ وانیا Heymann و Gal Muggia ، کارگردانان فیلم؛ نطان شوتنفلز ، تهیه کننده ویدیو

  • بازگشت – بیانسه (برنده) strong>
    نام من را بخاطر بسپار em> – دیوید کراسبی
    b> تولد خونسرد em> – (مایلز دیویس)
    شانگری لا em> – (هنرمندان مختلف)
    Anima – Thom Yorke

  • ٪٪ مورد_read_more_button ٪٪