Vende Pa pagesë Dating në Evropë

Lista më e mirë e vendeve evropiane për njohje - Udhëzues - Pa pagesë Shkarko

<< Kliko këtu për të shkarkuar një version PDF të këtij udhëzuesi për të lira >>

Lista Evropiane e Vendeve të Parakohshme

Lista e vendeve më të mira falas në Europë pa pagesë.

Nëse dëshironi të jepni një burrë ose një evropian, atëherë përdorni këtë listë për faqet më të mira për t'u regjistruar.

Takohuni me burra dhe gra nga Holanda (Holanda), Gjermania, Franca, Spanja, Belgjika, Portugalia, Mbretëria e Bashkuar (Anglia), Italia, Luksemburgu, Norvegjia, Suedia, Danimarka dhe Irlanda.

Ata do të jenë të lumtur të lidhen me ju!

Udhëzime

Ju mund të regjistroheni falas, por të jeni të vetëdijshëm se disa uebfaqe kërkojnë një tarifë për një shërbim premium, veçanërisht nëse ajo është një nga vendet më të njohura në Europë.

Shumica e vendeve kanë një mundësi në anglisht, vetëm shikoni për një flamur ose buton për të ndryshuar gjuhën.

Nëse jo, atëherë përdorni shërbimin falas Google Translate .

Sidoqoftë, shumica e evropianëve flasin anglisht.

Për shanset më të mira për të takuar burrin apo gruan perëndimore nga ëndrrat tuaja, regjistrohuni për më shumë shërbime takimesh në të njëjtën kohë!

 

Vendet më të njohura evropiane të takimeve

Këto janë faqet më të mira të përgjithshme online takimesh me shumicën e anëtarëve ku do të jeni i sigurt për të gjetur Dashurinë tuaj Europiane.

Klikoni në emrin e faqes së takimit për të shkuar drejtpërdrejt në faqen e informacionit dhe regjistrimit!

(mos harroni të përdorni Free Google Translate Tool nëse nuk ka një opsion në anglisht!)

Dashuria tjetër

relatieplanet

lexa Dating

Dating Elite

Match4Me

E-Matching

Piper Dating

Dating Parship

Be2 Dating

C-Date

DateBord

Rrjeti i Sigurimeve Dating

TeSamen (së bashku)

Tindl

WeetWieJeDate (KnowWhoToDate)

 

Datat për prindërit e vetëm nga Europa

Projektuar posaçërisht për të takuar baballarët dhe nënat e vetmuara. Provoje!

Alleenstaande Vaders (Dadët e vetëm)

Alleenstaande Moeders (Nënat e Vetëm)

Dashuria tjetër

Dating për Njerëzit mbi 40 ose 50

Këto vende janë për marrëdhënie më të pjekura dhe të qëndrueshme.

50 Plus Match

Nieuwe Relatie (New Relationship për mbi 40)

 

Adult dhe Dating Dating

Siç sugjeron emri, këto vende janë për njerëzit që dëshirojnë të kenë një marrëdhënie jashtë lidhjes ose martesës së tyre, ose ata duan të dalin pa ndonjë varg të lidhur.

Këto faqe janë gjithashtu të përshtatshme për takime erotike.

victoria milan

C-Date

Ondeugend Daten (Naughty Dating)

SecondLove

 

Vendet Europiane Gay Dating

Përdorimi i këtyre faqeve është vetë shpjegues 🙂

GayParship (burra homoseksualë)

PinkCupid (gratë homoseksuale)

faqet më të mira evropiane të takimeve

Milioner Dating

Nëse doni të takoni një burrë apo grua të pasur nga Evropa, kjo është faqja më e mirë.

RichMeetBeautiful

 

Vende të Veçanta Dating Sites Evropianë

Cupid Ndërkombëtare

Cupid ushtarak

Muslima Cupid

Kleine Mensen Dating (Short People Dating)

Lange Mensen Dating (Tall People takim)

Maatje Meer Match (Takim për njerëzit me mbipeshë)

 

takim me një burrë evropian

Guides Dating

Përdorni ndonjë prej këtyre udhëzuesve për të ditur se si të joshni një burrë apo grua europiane.

Çfarë Men duan fshehtas

Udhëzues për Njohje për meshkujt

Udhëzues për Njohje për Gratë

Fix Your Martesa

Get Your Ex Prapa

 

 

Mjet i Krahasimit Evropian për Dating Sites

Nëse jeni të mbërthyer ose dëshironi të eksploroni më shumë vende evropiane, përdorni këtë mjet për krahasim të faqes së faqes.

Përdorni Përkthyesin e Google nëse është e nevojshme.

 

Lista më e mirë e vendeve evropiane për njohje - Udhëzues - Pa pagesë Shkarko

<< Kliko këtu për të shkarkuar një version PDF të këtij udhëzuesi për të lira >>

 

Kthehu te ZoekEenDate.nl Faqja kryesore