Vendet e njohura gjermane – Gjej dashuri në Evropë

✅Lista më e mirë e vendeve të Gjermanisë dhe Evropa

gjermanisht takim faqet - takohen njerëz gjermane - berlin - zoekeendate.nl

Udhëzuesi juaj i takimeve dhe lista e vendeve më të mira për të përmbushur dashurinë tuaj të re nga Gjermania dhe pjesa tjetër e Evropës!

Në përgjithësi, besohet të takosh një burrë apo grua nga Evropa, dhe në veçanti Gjermania (Gjermania), Holanda, Belgjika, Franca, Spanja dhe Italia janë një eksperiencë e këndshme.

Njerëzit nga Europa janë të civilizuar, kanë paga të mira dhe marrin marrëdhënie serioze.

Gjermania konsiderohet si një nga vendet më të pasura në Evropën Perëndimore, dhe sigurisht shumë emra të markave të njohura si Mercedes, BMW, Porsche, Siemens, Volkswagen kanë origjinën nga vendi.

Gjermanët janë më të njohur për bazën e tyre, pastërtinë dhe menaxhimin e mirë të parave.

Ka edhe shumë burra dhe gra të pasura në Gjermani që janë milionerë.

 

Vendet më të mira gjermane dhe evropiane

Lista më e mirë e vendeve evropiane për njohje - Udhëzues - Pa pagesë Shkarko

Shkarko këtë listën evropiane të vendeve të punës tani me një përzgjedhje të vendeve më të mira për të takuar burra dhe gra nga Evropa.

 

Përdorni mjetin e lirë të Google Translator

Mos e flas gjuhën? Mos u shqetësoni!

Ju mund të komunikoni lehtësisht me interesin tuaj të ri të dashurisë duke përdorur Google Translate.

Qasja në mjetin e përkthyesit falas këtu >>

Qytetet kryesore në Gjermani për të takuar njerëz

Qytetet kryesore ku më së miri mund të takoni burra dhe gra:

 • Frankfurt
 • Hamburg
 • Këln (Köln)
 • Stuttgart
 • München
 • Hannover
 • Düsseldorf
 • Leipzig
 • Berlin
 • Neurenberg
 • Essen
 • Münster
 • Bremen
 • Bielefeld
 • Drezden

Ku Berlini është kryeqyteti.

Shumë njerëz në Gjermani flasin të paktën një formë bazë të gjuhës angleze.

Në Holandë (Holandë), njerëzit atje flasin edhe më mirë gjuhën angleze!

Këtu janë disa vende në veçanti që mund të jenë me interes për ju:

Mjet i Krahasimit Evropian për Dating Sites

Nëse dëshironi të eksploroni më shumë vende evropiane takimesh, përdorni këtë mjet për krahasim të faqes së takimit.

Përdorni Përkthyesin e Google nëse është e nevojshme.

Pa pagesë shërbimin Google Translate

 

 

Mund të provoni:

Lista më e mirë e vendeve evropiane për njohje - Udhëzues - Pa pagesë Shkarko

<< Kliko këtu për të shkarkuar një version PDF të këtij udhëzuesi për të lira >>

Lista e Sites Dating Europe

Lista e vendeve më të mira falas në Europë pa pagesë.

Nëse dëshironi të jepni një burrë ose një evropian, atëherë përdorni këtë listë për faqet më të mira për t'u regjistruar.

Takohuni me burra dhe gra nga Holanda (Holanda), Gjermania, Franca, Spanja, Belgjika, Portugalia, Mbretëria e Bashkuar (Anglia), Italia, Luksemburgu, Norvegjia, Suedia, Danimarka dhe Irlanda.

Ata do të jenë të lumtur të lidhen me ju!

Udhëzime

Ju mund të regjistroheni falas, por të jeni të vetëdijshëm se disa uebfaqe kërkojnë një tarifë për një shërbim premium, veçanërisht nëse ajo është një nga vendet më të mira takimesh në Evropë.

Shumica e vendeve kanë një mundësi në anglisht, vetëm shikoni për një flamur ose buton për të ndryshuar gjuhën.

Nëse jo, atëherë përdorni shërbimin falas Google Translate .

Sidoqoftë, shumica e evropianëve flasin anglisht.

Për shanset më të mira për të takuar Perëndimin ose gruan perëndimore nga ëndrrat tuaja, regjistrohuni për më shumë shërbime takimesh në të njëjtën kohë!

 

Top Sites popullore për të takuar njerëz nga Evropa

Këto janë faqet më të mira të përgjithshme online takimesh me shumicën e anëtarëve ku do të jeni i sigurt për të gjetur Dashurinë tuaj Europiane.

Klikoni në emrin e faqes së takimit për të shkuar drejtpërdrejt në faqen e informacionit dhe regjistroheni!

Shumica e vendeve mund të regjistroheni falas.

(mos harroni të përdorni Free Google Translate Tool nëse nuk ka një opsion në anglisht!)

Dashuria tjetër

relatieplanet

lexa Dating

Dating Elite

Match4Me

E-Matching

Piper Dating

Dating Parship

Be2 Dating

C-Date

DateBord

Rrjeti i Sigurimeve Dating

TeSamen (së bashku)

Tindl

WeetWieJeDate (KnowWhoToDate)

 

Datat për prindërit e vetëm nga Europa

Projektuar posaçërisht për të takuar baballarët dhe nënat e vetmuara. Provoje!

Alleenstaande Vaders (Dadët e vetëm)

Alleenstaande Moeders (Nënat e Vetëm)

Dashuria tjetër

Dating për Njerëzit mbi 40 ose 50

Këto vende janë për marrëdhënie më të pjekura dhe të qëndrueshme.

50 Plus Match

Nieuwe Relatie (New Relationship për mbi 40)

 

Adult dhe Dating Dating

Siç sugjeron emri, këto vende janë për njerëzit që dëshirojnë të kenë një marrëdhënie jashtë lidhjes ose martesës së tyre, ose duan të dalin pa ndonjë varg të lidhur.

Këto faqe janë gjithashtu të përshtatshme për takime erotike.

victoria milan

C-Date

Ondeugend Daten (Naughty Dating)

SecondLove

 

Vendet Europiane Gay Dating

Përdorimi i këtyre faqeve është vetë shpjegues 🙂

GayParship (burra homoseksualë)

PinkCupid (gratë homoseksuale)

faqet më të mira evropiane të takimeve

Milioner Dating

Nëse doni të takoni një burrë apo grua të pasur nga Evropa, kjo është faqja më e mirë.

RichMeetBeautiful

 

Vende të Veçanta Dating Sites Evropianë

Cupid Ndërkombëtare

Cupid ushtarak

Muslima Cupid

Kleine Mensen Dating (Short People Dating)

Lange Mensen Dating (Tall People takim)

Maatje Meer Match (Takim për njerëzit me mbipeshë)

 

takim me një burrë evropian

Guides Dating

Përdorni ndonjë prej këtyre udhëzuesve për të ditur se si të joshni një burrë apo grua europiane.

Çfarë Men duan fshehtas

Udhëzues për Njohje për meshkujt

Udhëzues për Njohje për Gratë

Fix Your Martesa

Get Your Ex Prapa

Gjermanisht dating site Victoria Milano


victoria milan është një vend norvegjez takimesh i specializuar në Dating Affair.

Reputacioni është shumë i rëndësishëm për victoria milan, prandaj victoria milan ka një departament të madh marketingu (offline) që shkakton që victoria milan është emëruar shpesh në shtyp (gazeta dhe revista) dhe në TV dhe radio.

Për shkak se Victoria Milani është një vend takimi në lidhje me ngjarjen, gratë krijohen nga gratë, është shumë e rëndësishme që raporti femër me meshkuj është vërtet i lartë.

Nuk ka asgjë më të keqe për një grua sesa për të marrë një milion mesazhe nga burrat, sepse nuk kanë askënd tjetër për të shkruar.

victoria milan i ofron përdoruesve në mbi 20 vende të ndryshme mundësinë për të pasur një çështje lokale në të gjithë botën.

Vizitoni victoria milan Gjermani >>

Vizitoni victoria milan Holandë >>

Grupet e synuara të victoria milan janë njerëz të martuar ose në një marrëdhënie që kërkojnë të mashtrojnë partnerin e tyre.

Mosha në përgjithësi 30+ dhe amvise vetmuar.

Aseti më i vlefshëm i Victoria Milanos, në qoftë se qëllimi është më i lehtë për të mashtruar, atëherë mashtroje dhe mos u zini.

Kthehu te ZoekEenDate.nl Faqja kryesore